خدمات ما

img
img
img
img
shape
shape

خدمات اقامتی ترکیه

بعد از ورود به خاک ترکیه درباره اقامت هر آنچه نیاز دارید ترکیه رهیاب در تمامی امور در کنار شما خواهد بود .

اقامت توریستی

اقامت در ترکیه ، برای ایرانیان در شرایط سخت کشور پلی برای عبور و رفتن به کشورهای دیگر تبدیل شده است اما شرایط سخت دریافت اقامت در یک کشور اروپایی باعث شده است که کمتر کسی به آن فکر کند. گرفتن اقامت توریستی در این نوع اقامت برای شما بهترین پیشنهاد از طرف شرکت ما برای شما خواهد بود .شرکت ترکیه رهیاب با سال‌ها سابقه در زمینه دریافت پذیرش تحصیلی و دریافت اقامت خدمت جدیدی ارائه کرده است که از طریق آن می‌توان اقامت ترکیه را خیلی سریع و با کمترین هزینه به دست آورد.

  • اخذ اقامت توریستی یک ساله
  • تمدید اقامت توریستی
  • ثبت نام راندوو
  • اخذ بیمه درمانی سلامت
img
img

اقامت تحصیلی

ادامه تحصیل درترکیه با توجه به سیستم آموزشی ترکیه شرایط مناسبی دارد که باعث میگردد متقاضیان بی شماری از سرتاسر دنیا راهی کشور ترکیه شوند. سالانه علاقه مندان از سراسر جهان برای تحصیل و پژوهش به این کشور سفر می کنند.

دانشگاه های ترکیه به دلیل تمرکزی که بر تحقیق و تولید علم میگذراند،و هم اکنون سعی دارند در دنیا جایگاه بالایی برای خودشان پیدا کنند .

اخد پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ترکیه و همچنین گرفتن پذیرش از دانشگاههای ترکیه دارای پیچیدگی هایی بوده که مشاورین حرفه ای و دارای تجربه میتوانند در زمینه اقامت تحصیلی به ترکیه متقاضی را یاری دهند.

اقامت کاری ترکیه

ترکیه در حال حاضر بازاری بسیارمناسب برای سرمایه گذاری و کسب و کار در سالهای اخیر بوده و نیروی کار جوان و با استعداد این کشور را برای رشد و سرمایه گذاری انتخاب میکنند به همین دلیل مهاجرت از طریق کار در این کشور افزایش یافته است .دریافت اجازه کار ترکیه برای تمامی افرادی که قصد استخدام در ترکیه و یا راه اندازی کسب و کار در این کشور را دارند، الزامی است.شما با ثبت شرکت و گرفتن اجازه کار میتوانید برای این نوع اقامت اقدام کنید .شرکت ما با همکاری با شرکتهای ترک بهترین راهکارها را برای شما در این خصوص ارائه میدهد و تا اتمام کار کنار شما خواهد بود .

img
img

اقامت دائم ترکیه

ترکیه نیز مانند باقی کشورها نسبت به اقامت روشهای مختلفی برای مهاجرت دارد که یکی از آنها اقامت دایم است . که در این حالت اگر فردی تصمیم به دریافت اقامت دائمی از کشور ترکیه را داشته باشد باید حداقل بین ۵ تا ۸ سال دارای اقامت موقت باشد. در چنین شرایطی با داشتن بیمه و شرایط دیگر اقامت در کشور ترکیه درخواست اقامت دائمی بکند.اگر اقامت از نوع تمدید کننده دریافت کردید پس از چند دوره تمدید و گذشت زمان و احراز شرایط اداره مهاجرت ترکیه اقامت موقت شما تبدیل به اقامت دایم میشود .اقامت دائم تقریبا ً بعد از تمدیدهای سالانه ی که اقامت کوتاه مدت انجام شد، قابل دریافت خواهند بود.

شهروندی ترکیه

متقاضیان اخذ شهروندی ترکیه می توانند با سرمایه گذاری به ارزش حداقل 250,000 دلار آمریکا در ترکیه یک برنامه برای بهبود اقتصاد ترکیه در دست داشته باشند تا بتوانند در مدت چند ماه شهروندی ترکیه را بدست آورند.. تمامی املاک خریداری شده را باید در یک روز و در یک دفتر اسناد رسمی منتقل کنید.اگر شما برای سرمایه گذاری سپرده بانکی را انتخاب کنید باید حداقل سرمایه 500000 دلار آمریکا در یک بانک یا بعنوان بودجه یک شرکت سپرده گذاری کنید .

  • شهروندی از طرق سرمایه گذاری در ترکیه
  • اخذ شهروندی ترکیه از طریق املاک در ترکیه
  • اخذ شهروندی ترکیه از طریق ازدواج
  • اخذ شهروندی ترکیه از طریق سیستم فیروزه ای
img

خدمات آموزشی

مجموعه ترکیه رهیاب برای آسانتر پیمودن این راه همواره بفکر خدمات بهینه برای شما عزیزان میباشد .در این راه ما با شما هستیم.

آموزش زبان ترکی

در ترکیه رهیاب برای راحتی فارسی زبانان کلاسهای رایگان ترکی استانبولی برگزار میشود از اهداف مهم این مجموعه این بوده که شما به راحتی ترکی را یاد بگیرید و صحبت کنید .

آموزش YÖS

در مجموعه ی ما مشاوره تحصیلی برای آزمون YÖS که آزمونی برای مقطع لیسانس میباشد و همچنین کلاسهای آمادگی آزمون یوس نیز برگزار میشود و تا آخرین قدم که آزمون شما است همراه شما خواهیم بود .

آموزش YDS

درترکیه رهیاب ما مشاوره تحصیلی برای آزمون YDS را برای مقطع فوق لیسانس و دکترا انجام میدهیم و همچنین برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون YDS نیزدر این مجموعه برگزار میشود .

آموزش ALES

در مجموعه ی آموزشی ما مشاوره تحصیلی و همچنین برگزاری کلاسهای آمادگی برای آزمونALES برای کسانی که برای مقطع فوق لیسانس و دکترا انجام می شود. تا پایان کار ما همراهتان خواهیم بود .

آموزش SAT

آزمون SAT آزمون استانداردی است که جهت ورود به کالج و بعضی از دانشگاه ها میباشد برگزاری کلاسهای آمادگی این آزمون در مجموعه ما کار را برای شما راحتر میکند.

آموزش GRE

برای بعضی از دانشگاهها بخصوص دانشگاه های انگلیسی زبان احتیاج به داشتن مدرک GRE هستید که ما برای شما کلاسهای آمادگی این آرمون را برگزار میکنیم .

image

خرید ملک در ترکیه

کسانی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند و بفکر سرمایه گذاری در این زمینه هستند تا اقامت و شهروندی ترکیه را دریافت کنندتیم ترکیه رهیاب گزینه های مناسبی را برایتان در نظر گرفته است که با بودجه و سلیقه شما بهترین ها را به شما ارائه دهد . خریدپروژه های درحال ساخت بهترین پیشنهاد تیم ترکیه رهیاب برای کسانی که بفکر سرمایه گذاری بلند مدت در کشور ترکیه هستند که در کنار این سرمایه گذاری اقامت ترکیه را نیز دریافت کنند است .

ترکیه رهیاب با مشاوران خبره و متخصص در امور مالی و سرمایه گذاری و با توجه به شناخت عمیق بازارهای بین المللی بهترین مشاور شما در امور سرمایه گذاری خواهند بود .جالب است بدانید که سالانه بسیاری از هموطنان ما هم برای اخذ اقامت دائمی ترکیه به این کشور سفر می‌کنند و با خرید ملک، حق شهروندی ترکیه را به خود اختصاص می‌دهد.

shape
img
img
shape
shape
shape
shape

مشاوره سرمایه گذاری در ترکیه

تیم ترکیه رهیاب با مشاوران خبره و متخصص در امور مالی و سرمایه گذاری و با توجه به شناخت عمیق بازارهای بین المللی بهترین مشاور شما در امور سرمایه گذاری خواهند بود .

خرید ملک

بهترین و حرفه ای ترین ها دست ماست

کارآفرینی

بهترین و حرفه ای ترین ها دست ماست

خرید سهام

بهترین و حرفه ای ترین ها دست ماست

سپرده بانکی

بهترین و حرفه ای ترین ها دست ماست

سایر خدمات

image

افتتاح حساب بانکی

امروزه برای انجام تمامی کارهای اقتصادی بین المللی در دنیا شما نیازمند داشتن مستر کارت و یا ویزا کارت هستید تا بدون هیچ محدودیتی فعالیتهای خود را انجام دهید .شما با افتتاح حساب در ترکیه میتوانید به راحتی به کارهای اقتصادی و بین المللی خود سرعت ببخشید و مجموعه ترکیه رهیاب در تمامی این مراحل در کنار شما خواهد بود تا با اطمینان خاطر سرمایه گذاری خود را انجام دهید . مجموعه ترکیه رهیاب میتواند برای شما بدون بلوکه کردن پول و فقط با پاسپورت برای شما حساب شخصی و یا شرکتی در ایش بانک ، زراعت بانک افتتاح حساب انجام بدهد که شما بعد از افتتاح حساب براحتی میتوانید با فعال کردن اینترنت بانک خود خریدهایی اینترنتی خود را از هر کجای دنیا که بخواهید انجام بدهید و قابلیت برداشت وجه را چه از طریق کارت و چه انتقال پول از طریق موبایل بانک در تمامی کشورهای دنیا داشته باشید .

حوالجات ارزی

نیاز های خود را در زمینه ارزی با شرکت ترکیه رهیاب در میان بگذارید و از زیرساخت های شرکت ترکیه رهیاب که برای راحتی شما در توسعه کسب و کار خود وجود دارد استفاده کنید و به راحتی کسب و کار خود را انجام دهید .یکی از مزایای شرکت ترکیه رهیاب سرعت در انجام پرداخت ها، امنیت و ضمانت پرداخت شما ، حساب های معتبر و دارای درآمد معتبر از بازرگانی و فروش کالا ، یکی از انواع خدمات ما خدمات ارزی است که ازطریق آن می توان به راحتی با هر فردی در هر کجای دنیا، مبادلات پولی و مالی برای خرید و فروش کالا انجام داد.انواع حواله ها در این سیستم موجود است که نسبت به نیاز شما انجام میگیرد .انواع حواله‌ ارزی ، انواع حواله ارزی براساس سرعت و زمان انتقال ، خدمات پی پال ، وسترن یونیون

image
image

مترجم همراه

یکی از چیزهایی که ممکن است کمی شما را نگران سفر به نقاط مختلف دنیا کند «زبان» است.امکان دارد چون زبان کشوری که میخواهید بروید را ندانید کمی ترس و دلهره داشته باشد ما این دلهره ی شما را نیز حل کردیم همکاران خبره ما در تمامی مراحلی که شما نیاز به مترجم دارید همراه شما خواهد بود شعار کار ما صداقت است و تمامی همکاران ما از بهترین و صادقترین ها برای رفع مشکل شما کنار هم جمع شده اند .

ثبت شرکت

شما برای داشتن هرگونه فعالیت تجاری – اقتصادی (رستوران – کافه – سالن زیبایی و....) باید حتما ثبت شرکت را انجام دهید با اینکار اجازه کار برای خود دریافت میکنید و سپس بدون محدودیت میتوانید ورود و خروج به این کشور را داشته باشید و خود را بیمه کنید و پس از پنج سال اقامت دایم بگیرد .در پروسه ثبت شرکت در ترکیه الزامی به این نیست که دفتر تجاری داشته باشید شما میتوانید آدرس منزل را نیز به عنوان هوم آفیس به اداره ثبت اعلام نمایید.ما این پروسه را برای شما طی یک هفته تا ده روز انجام میدهیم طبق قانون کشور ترکیه شما باید یک حسابدار جهت انجام امور مالیاتی و اداری به دولت معرفی کنین بعد از ثبت شرکت شما باید یک چهارم مبلغ اجاره ماهیانه را به عنوان مالیات به اداره مالیات پرداخت کنید.تجربه و تخصص این حسابدار یا عدم تجربه و تخصص وی میتواند برای شرکت بسیار مهم باشد ترکیه رهیاب با داشتن تخصص و تجربه کافی در این زمینه ها میتواند شما را به بهترین حالت ممکن کمک و راهنمایی کند .

image
shape
img
img
shape
shape
shape
shape
بالا