اخبار ترکیه

اعلام تاریخ دقیق پروازهای کشورهای مختلف به ترکیه

برنامه پروازی ترکیه کشور به کشور و تاریخ به تاریخ اعلام شد. طبق گفته مدیریت توریست و گردشگری در ترکیه پروازهای هوایی این کشور به شرح زیر اعلام شده :

ترکیه برنامه دقیق پروازی خود را به کشورهای مختلف اعلام کرد .در مرحله اول ، شامل ۷۰ کشور میشود .
وزیر بهداشت و کمیته علمی ترکیه لیست کشورهایی را که قصد دارد پرواز هایشان را آغاز کند اعلام کرد و بر اساس لیستی که آژانس توریستی و گردشگری و توسعه گردشگری در لیست اعلام کرده اولین کشور جمهوری ترکیه قبرس شمالی خواهد بود .اولین پرواز در تاریخ ۱ (هازیران ) (۱۱ خرداد) انجام خواهد شد (البته تمامی این گفته ها بصورت یک برنامه ریزی اعلام شده اند .)

زمان دقیق پرواز ها به ترکیه
زمان دقیق پرواز به ترکیه

کشورهایی که برنامه آنها اعلام شده :
طبق برنامه ریزی های انجام شده در ۱۰ هازیران ( ۲۱ خرداد) ( بحرین ، بلغارستان ، قطر ، یونان ) پروازهایشان را از سر خواهند گرفت و در تاریخ ۱۵ هازیران ( ۲۶ خرداد) ( آلمان ، اتریش ، آذربایجان ، چک ،سوئیس ، ژاپن ، مقدونیه شمالی ، لیتوانی ، مجارستان ، لهستان ، رومانی و صربستان ) این کشورها پروازهایشان شروع خواهد شد . در تاریخ ۲۰ هازیران (۳۱ خرداد) ( هلند و قزاقستان ) نیز به این لیست اضافه خواهند شد و برای کشورهای اسکاندیناوی و کره جنوبی نیز تاریخ ۲۲ هازیران (۲ تیر ) پیش بینی شده است .

زمان دقیق پرواز ها به ترکیه
زمان دقیق پرواز به ترکیه

در آخر پروازهای ایلات متحده آغاز خواهد شد .

در تاریخ ۱ تموز ( ۱۱ تیر ) برای گروهی دیگر از کشورها از جمله ( چین ، اکراین ، مالدیو ،ازبکستان ، کانادا و سوئد ) تعیین شده است .
در تاریخ ۱۵ تموز ( ۲۵ تیر ) برای کشورهای ( روسیه ، انگلیس، اسرائیل و لبنان ) تعیین شده است .
در تاریخ ۱ ایلول ( ۱۱ مرداد ) کشورهای ( ایتالیا ، اسپانیا ، ایران ، عراق ، عربستان سعودی ) مشخص شده است .

زمان دقیق پرواز از ایران به ترکیه
زمان دقیق پرواز ایران به ترکیه

و اخرین کشوری که قرار است پروازها به این کشور انجام شود نیز ایالات متحده آمریکا اعلام شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر
مشاوره آموزشی رایگان
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه ترکیه رهیاب استفاده نمائید.مشاوران آموزشی
ترکیه رهیاب
پاسخگوی شما هستند

سولماز رشادت جو

من سولماز رشادت جو دانشجوی دکترای مدیریت منابع انسانی دانشگاه استانبول ،مسئول بخش آموزشی و تحصیلی در مجموعه ترکیه رهیاب مشغول به فعالیت هستم .بدلیل علاقه به راهنمایی به فارسی زبانان تمامی اخبار و مطالب را ترجمه کرده و در اختیار شما فارسی زبانان عزیز قرار میدهم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن