اقامت ترکیه

اجازه اقامت قربانیان تجارت انسان

مقررات اجازه اقامت قربانیان تجارت انسان در ماده 48 و 49 قانون اتباع خارجی و حفاظت بین المللی به شماره 6458 تنظیم گردیده است. همچنین مقررات اجازه اقامت قربانیان تجارت انسان در ماده 45 و 46 آئین نامه اجرایی قانون اتباع خارجی و حفاظت بین المللی ذکر گردیده است.

برای چه کسانی اجازه اقامت قربانیان قاچاق انسان صادر میشود ؟

برای اتباع خارجی که قربانی تجارت انسان می باشند و یا احتمال بسیار قوی وجود دارد که قربانی تجارت انسان گردند، اجازه اقامت قربانیان تجارت انسان تنظیم می گردد.

مدت زمان اجازه اقامت برای قربانیان قاچاق انسان چقدر است ؟

اجازه اقامت برای قربانیان قاچاق انسان از طرف استانداری ها با مدت روزه صادر میشود و امکان دارد حداکثر به مدت شش ماهه تمدید شود ولی مجموع این دوره ها بیشتر از سه سال نمیتواند باشد .

شرایط اجازه اقامت قربانیان قاچاق انسان چیست ؟

برای گرفتن اجازه اقامت قربانیان قاچاق انسان شرایطی که برای مابقی اقامتها درخواست میشد برای این نوع اقامت جستجو نمی شود .

دلایل رو و یا ابطال و یا عدم تمدید این نوع اقامت چیست ؟

  • اگر شخص با رضایت خودش با عاملان این جنایت ارتباط برقرار کند .
  • عدم رعایت تعهدات داده شده
  • اگر مواردی که شخص خودش را قربانی معرفی کرده دروغ باشد .

در این شرایط اجازه اقامت قربانیان تجارت انسان باطل می گردد. اما در صورتی که ثابت گردد شرایط ذکر شده در فوق را بنابر دلایلی از قبیل اجبار، از روی ترس، خشونت و تهدید و خارج از اراده وی صورت گرفته است، اجازه اقامت باطل نخواهد گردید.

برچسب ها
نمایش بیشتر
مشاوره آموزشی رایگان
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه ترکیه رهیاب استفاده نمائید.مشاوران آموزشی
ترکیه رهیاب
پاسخگوی شما هستند

سولماز رشادت جو

من سولماز رشادت جو دانشجوی دکترای مدیریت منابع انسانی دانشگاه استانبول ،مسئول بخش آموزشی و تحصیلی در مجموعه ترکیه رهیاب مشغول به فعالیت هستم .بدلیل علاقه به راهنمایی به فارسی زبانان تمامی اخبار و مطالب را ترجمه کرده و در اختیار شما فارسی زبانان عزیز قرار میدهم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن