اقتصادی

خطر بزرگ گردوهای عمده در بازار !

خطر بزرگ گردوهای عمده در بازار !

خطر بزرگ گردوهای عمده در بازار ! گردوهایی که در بازار بصورت عمده بفروش میرسد حاوی سم آفلاتوکسین هستند رئیس انجمن تغذیه در ترکیه هشدار داد .

گردو بخاطر مفید بودن مورد توجه مردم در ترکیه قرار دارد و تقریبا بین آجیل ها مورد توجه ترین آنها نیز هست باید هنگام خرید توجه داشته باشید که کالایی که خریداری میکنید آیا از نظر بهداشتی تایید شده هست یا نه و این به فروشگاهی که از آن خریداری میکنید برمیگردد.

این کالا باید حتما مراحل رسمی تاییدیه بهداشت را پشت سر بگذارد تا مورد اطمینان برای خرید باشد بخاطر باز بودن این آجیل در معرض هوا آماده جذب میکروب ها و آلودگی های اطراف است .یک سم در آجیل و میوه های خشک وجود دارد که وقتی در معرض هوا قرار میگیرند باعث زیاد شدن آنها میشود که یکی از این سم ها آفلاتوکسین نام دارد .

این سم در آجیل ها و میوه هایی زیاد دیده میشود که در شرایط بهداشتی و مناسب خشک نشده باشند تمامی آنها که در بازار بصورت عمده و باز بفروش میرسد حاوی این سم میباشند که بسیار خطرناک است .
هنگام خرید گردو لطفا از فروشنده بخواهید تا مجوز رسمی جایی که گردوها را خریداری کرده و حتی از نظر بهداشتی تایید شده را به شما نشان دهد و سعی کنید از گردوهایی که در بسته بندی هستند خریداری کنید .

دکترها از تاثیر بسیار زیاد گردو در تقویت مغز که حاوی امگا ۳ است صحبت میکنند ولی باید از جایی که میخرید اطمینان داشته باشید از تازه بودن گردوها مطمئن شوید .

امتیاز شما به این مطلب:

میزان مفید بودن مقاله

شما چه امتیازی به این مطلب میدهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
نمایش بیشتر
مشاوره آموزشی رایگان
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه ترکیه رهیاب استفاده نمائید.مشاوران آموزشی
ترکیه رهیاب
پاسخگوی شما هستند

سولماز رشادت جو

من سولماز رشادت جو دانشجوی دکترای مدیریت منابع انسانی دانشگاه استانبول ،مسئول بخش آموزشی و تحصیلی در مجموعه ترکیه رهیاب مشغول به فعالیت هستم .بدلیل علاقه به راهنمایی به فارسی زبانان تمامی اخبار و مطالب را ترجمه کرده و در اختیار شما فارسی زبانان عزیز قرار میدهم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن